Zamówienia Specjalne

Zamówienia Specjalne to świetny pomysł na wyjątkowy produkt.
Nie znalazłeś odpowiedniego koloru? Potrzebujesz większy rozmiar? Masz pomysł na zupełnie inny wzór? Wyślij nam zapytanie, a skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia wszystkich szczegółów.

Jak złożyć zamówienie specjalne

 1. Zastanów się jak ma wyglądać produkt przygotowany dla Ciebie i wypełnij poniższy formularz, zawierając w opisie jak najwięcej szczegółów
 2. Poczekaj na kontakt z naszej strony. Staramy się zawsze odpisywać tak szybko, jak tylko jesteśmy w stanie.
  Jeśli wszystkie szczegóły Twojego zamówienia będą dla nas jasne, przedstawimy Ci od razu wycenę i termin realizacji. W przeciwnym wypadku możemy poprosić o ich uzupełnienie.
 3. Zaakceptuj detale zamówienia. W odpowiedzi otrzymasz dane do przelewu.
 4. Poczekaj na realizację zamówienia i ciesz się produktem wykonanym według Twojego pomysłu!

Przykładowe zmiany

 • Kolor spoza oferty – podoba Ci się wzór, ale chciałbyś produkt w wyjątkowym kolorze? Napisz nam, jaka jest Twoja wymarzona barwa, a postaramy się znaleźć odcień włóczki najbliższy Twoim wyobrażeniom.
  Przykładowe kolory:
Zamówienia Specjalne
 • Inny rozmiar – może chodzić o długość szalika lub komina, szerokość lub też wielkość czapki. Staramy się, żeby nasze rozmiary były jak najbardziej uniwersalne, ale jeśli potrzebujesz produktu w innym rozmiarze, daj nam znać.
 • Pozostałe – marzysz o szaliku w paski? Lub czapce w stylu beanie? Chętnie wykonany dla Ciebie wyjątkowy produkt na specjalne zamówienie. Oczywiście wszystko z wełny 100% alpaki.

Formularz Zamówienia

Dostawa realizowana jest za pośrednictwem przewoźników i według cennika dostępnego na stronie Płatność i dostawa.

*Produkty wykonane na Zamówienie Specjalne zgodnie z Art. 38 Ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta nie podlegają prawu do odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość w terminie 14 dni. Wszelkie wnioski o zwroty będą rozpatrywane jedynie na zasadzie gwarancji lub rękojmi.